راهنماي خريد

مراحل زير را براي خريد و دانلود دنبال کنيد:
1 - ابتدا محصول مورد نظرتان را انتخاب کنيد.
2 - بر روي پرداخت و دريافت فايل کليک نماييد.
3 - پرداخت با تمامي کارتهاي بانکي عضو شبکه شتاب وجود دارد.
4- در صفحه باز شده، نام خود را وارد نماييد. در صورت وارد کردن ايميل، همزمان و بصورت خودکار يک نسخه از فايل به ايميل شما ارسال ميگردد. همچنين اگر فرايند پرداخت و دانلود با مشکل مواجه شد، امکان پيگيري راحت­تر و سريع­تر ميسر باشد. در صورت وارد کردن شماره همراه خود، بلافاصله پس از پرداخت، پيامي حاوي اطلاعات خريد و رسيد پرداخت (در صورت نياز جهت پيگيري هاي بعدي) براي شما ارسال مي شود.
5 - پس از پرداخت آنلاين موفق، مجدداً به سايت هدايت خواهيد شد، در صورتيکه پس از چند ثانيه دانلود فايل بصورت خودکار شروع نشد با کليک بروي لينک دانلود، فايل را دانلود نماييد. همزمان يک نسخه از فايل به ايميل شما ارسال ميگردد. تا زمانيکه اين صفحه را نبنديد امکان دانلود فايل براي چندين بار وجود دارد.

تضمين خريد:

فايل هايي که در اين سايت عرضه مي شوند داراي مشخصاتي مي باشند که توسط فروشنده فايل ذکر شده است. در صورتيکه به هر دليل پس از خريد فايل امکان دانلود فايل ميسر نگرديد و يا اينکه فايل به ايميل شما ارسال نشد، در هر زمان از طريق يکي از راه هاي ارتباطي با ما که در صفحه تماس با ما آمده است اطلاع دهيد تا در اسرع وقت فايل مربوطه براي شما ارسال گردد. هر گونه اشکال در فايل را حداکثر تا 24 ساعت پس از خريد اطلاع دهيد تا شکايت شما مورد بررسي قرار گيرد.
ايميل: info@farafile.ir
پيامک: 10008346527966